خب راستش اين روزا روزای بدی نيستن ، عين وقتيکه بعد از مدتها که يه فاکتور خونی توی خون آدم بوده و اعتياد بهش رو نمی شه ترک کرد ، وقتی هم که کنارش می ذاری کلی عوارض داره و آدم رو به شدت بيمار می کنه شده بودم ، ولی فک کنم ديگه عوارضش رو هم پشت سر گذاشتم و احساس سبکی می کنم. دانشگاه رفتن احساس خوبی داره به خصوص وقتی که همه به چشم سال بالايی نگاه آدم می کنن و احترام ويژه ای برات می گذارن! (بدترين بخشش اينه که يه دختری بياد جلو و با کلی ناز و عشوه ازت يه سوال راجع به يه چيزی بپرسه که تو اسمش رو هم تا حالا نشنيدی و بعدا می فهمی که مال يکی از درساييه که تو بايد سال دوم پاس می کردی و هنوز حتی نگرفتيش!)

بقيه اتفاقات ، چه خوب چه بد ، من از همشون خوشم مياد ، يه جور زندگی طبيعی هستن ، خاله ی مامانم فوت کرد ، من يک هفته درگير گرفتن و به موقع رسوندن هزار تا سررسيد بودم و ديشب آخرين سريش رو فرستادم به کرمانشاه.

در مورد ميل جنسيم هم ، فک کنم يه جور خوبيه ، بعد از مدتها باهش کنار اومدم ، اصلن اذيتم نمی کنه ، پسر خوبی شده!

امسال چهارشنبه سوری هم فک نکنم بتونيم جشن بگيريم ، الان سالهاس که ما همه ی فاميل رو جمع می کنيم خونمون و آتش مفصلی روشن می کنيم ولی امسال مامانم عزاداره و فک نکنم که جشنی در کار باشه ، عجيبه که نه تنها ناراحت نيستم ، يه کمی هم احساس راحتی می کنم!

الان داشتم يه فيلمی از کانال آرته فرانسه می ديديم (اين کانال محبوب منه!) راجع به عشق و زندگی بود ، فيلم کند و زيبايی بود ، پيش خودم فک کردم راستی اين عشق که همه می گن چه جور چيزيه؟ يه کم که فک کردم به خودم جواب دادم که عشق يعنی اينکه حاضر باشی همه چيزت رو توی يه لحظه فدا کنی. همين

/ 3 نظر / 12 بازدید
Siavash

جالبه. اين نوشته هاي تازه‌تو كه مي خونم حس مي كنم واقعا يكي از آخرين رنداني هستي كه دور و اطرافم مي شناسم!و خیلی خوبه... ولي واقعن مواظب خودت باش چون اصولا شما رندان موجودات كم يابي هستين احتمالا به زودي به عنوان يه نمونه‌ي ناياب رند مي برنت توي آزمايشگاه هاي بزرگ اروپا و روت مطالعه مي كنن! بعدم شبيه سازيت مي كنن! بعدم به تدريج دنيا پر ميشه از رنداي پشمالو! حالا بيا و درستش كن!

Siavash

زمين تهی است ز رندان/همين تويی تنها/که عاشقانه ترين نغمه را دوباره بخوانی/بخوان به نام گل سرخ در رواق سکوت/که موج و اوج طنينش ز دشت ها گذرد!/پيام روشن باران ز بام نيلی شب/که رهگذار نسيمش به هر کرانه بَرَد!...

damaavand

عجب عقايد خطرناکی. آره. نگران کننده اس.