بیایید ایمان بیاوریم به پایان فصل سرد

به آه های دخترک کبریت فروش

و به آخرین تصویری که در آخرین هرم حرای کبریتش دید:

پاهای باز حنا ، دختری در مزرعه

در حالی که بنر به داخلش فرو می رفت و با سرعت بیرون می آمد.

/ 24 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محدثه

سلام زيبا نوشتی بانوی ارديبهشت من هم مانند تو زاده فصل گل سرخم. برقرار باشی.

علی آزاد

خوب برگشتم البته فکر نکن برای تو. چون معمولاً از راسو خوشم نمی یاد. یک طورایی رقیبه برام.

ما مخلصیم و یکی دوتا ماچ

شهرام

سلام. با اجازه شما آدرس این دختر کبریت فروش را می خواستم!

شهرام

شغل آبرومندانه دولتی؟ حیف شد. دختر کبریت فروشمون هم به فساد کشیده شد. تازه می خواستم بهش پیشنهاد کنم فندک بفروشه. کاسبی خوبیه. فکر کنم راه خلاص شدن از دردسر این پست آخری، نوشتن یه پست جدید باشه. من هروقت می خوام بنویسم با چکش کله ی پوکم را جریمه می کنم و بعد از ضریه ی سوم خودش شروع میکنه و اتوماتیک چرندیات مینویسه! تو هم امتحان کن. اگه این روش رو کله ی تو هم کار کنه میتونیم یه فرقه بزنیم و نسخه ی چکشی بفروشیم! البته شریکی پنجاه پنجاه.

شهرام

آب پاشت را وردار بدو بیا. آب یادت نره. اول باید به بذر فرقه ی جدیدمون آب بدیم. اسمشم قراره بذاریم فرقه آبشار. فک کنم اولین فرقه در جهان باشه که احتیاج به استاد نداره. فعلا که دنیای مجازی و غیر مجازی خرتوخره. سنگ مفت گنجیشک مفت. در ضمن جون هرکی که دوس داری این دختر کبریت فروش را طی یک پست جدید از شغل دولتی معاف کن و بنر را هم بکش بیرون.

شهرام

راسوی عزیز! فعلا یه جایی بین دقت اول و دوم گیر کرده ام و نمی دونم چطوری بیرون بیام. معنیش اینه که امکان زیارت!!! وجود نداره. ولی اگه واقعا دلت هوای منو کردی یه سری به حضرت گاو بزن. در ضمن چرا آبپاش را با آفتابه عوض کردی؟ فردا باید به مسافرا جواب بدیما! درمورد بذر چینی هم بد فکری نیست فقط یه جوری باید این استعداد خدادای ایرونی را بکار بندازیم و جنس مونتاژ/مخاوط با آرم ساخت ایرون بزنیم. درمورد تخمها و بذرهایی که هنوز کاشته نشده اند میتونیم با ایمیل یا مسنجر حرف بزنیم. این ایمیل منه: toltek۱۵@gmail.com حالا اینجا کامنتدونیه یا چتخونه؟

اثيری

من که خيلی سر در نيوردم ولی فکر کنم اگه بيايی اينجا سر در مياری