۱. باد عجيبی در حال وزيدنه! بادی که کلی گرد و خاک به پا خواهد کرد! بادی که سلامان رو به ساحل هستی خواهد رسوند و ابسال رو غرق در دريای حاصل از باران باروری!

۲. اين باد مثل يه موسيقی عظيم می مونه ، نوازنده های اين ارکستر درختهايی هستن که بارور و پر از غرور به نشانه ی فروتنی سرهاشون رو تکون می دن.

۳. باران نوازنده ی ديگه ايه که بوی موسيقی رو کامل می کنه ، موجودات بارور رو خنک می کنه و برکت خاک رو به موجودات فراموش کار يادآوری می کنه!

۴. ولی اين گروه فقط با يک چيز کامل می شه! اون هم نوای بهشتی و  رويايی ذهن يک پانه ، پانی که دنيا در نوک انگشتانش سحر می شن و نوای چنگش هر موجودی که ذره ای از درک در کدوکاسه ی کله اش داشته باشه محسور می کنه!

۵. شعر زيری اشاره ای بود بس حقيرانه و پر از کودکی به نغمه ی اين پان ، غرق در نور ، پر از خاکساری.

 

/ 6 نظر / 16 بازدید
Ali...

واقعاْ عالی بود پراز چيزای قشنگ و يواش که من دوس دارم...........

مايلا

چي ميشه گفت غير از اين كه تو فوق العاده اي.

paan

اين همه که تو همه رو دوست داری و اين همه که به اين غول حقير لطف داری و خوشحالش می کنی٬ به خاطر اينه که باحال ترين رفيق دنيا هستی! اين غولی که هيچی نداره و تنها کاری که می تونه بکنه اينه که همش به ايمان و سلامان و ابسال و باران و سيب زمينی سرخ شده فکر کنه! مسئله مهم اينه که نغمه‌ي بی مقدار پان آوازی داره که با افتخار مزين به شعر بی مانند اشارات راسُوی‌‌ست!-اشارتی بسيار گوياتر ازهر شرح!-

paan

و راستی اگر به فرض نغمه‌ای وجود داشت!

sima

اره ....اين هم يکی از اون ميلای پنهان جنسی منه......ولی در مورد تو فکر می کنم تو ميل اشکار جنسی داری برای صحبت کردن در مورد ميلهای پنهان جنسی ديگران

sima

اولين پستت رو تو اين صفحه خيلی دوس داشتم...مخصوصا اخرين شمارش رو....در مورد زندگی کردن برای تنها نبودن.....